Ogłoszenie


#46 2012-05-31 19:09:03

 GuMiS

http://i.imgur.com/rGxTz7E.png

Skąd: Belgiè, Brussel
Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 3381
Punktów :   28 
Pojazd: Romet Z150
Wiek: 23

Re: [Pytanie]zmiana oleju w crs 50 4t

Slawkowski napisał:

Chlopaczku, lej sobie nawet olej rzepakowy, ale nie głoś na forum swoich herezji, bo czyta to wiele osób, nie koniecznie orientujących się w temacie.
Nie obchodzi mnie co ty lałeś do swoich skrzyń i czym jeździłeś, bo mając 15 lat powinieneś jeszcze czasami posłuchać mądrzejszych.
Nie będę pisał dlaczego należy lać odpowiednie oleje czy to do motocykla czy do samochodu, czy do innego pojazdu, bo o tym już było sporo wypowiedzi, cytatów i linków.
A przepalonym olejem arogancie, to można sobie konserwować drewniane paliki na działce.

ps. ciekawe czy sprzedając komuś swój pojazd też byś się pochwalił swoją praktyką dot. olejów.

Swoich pojazdów nie sprzedaję jest to wartość sentymentalna, a jeżeli zaleję olej przepalony do smarowania skrzyni w motorynce czy komarze to nic mu nie będzie.
A do Benzera jak już pisałem leje Mobila Super 10W40 i, że przy takim silniku nie ma znaczenia wielkiego czy zaleje olej za 30zł czy za 100zł, bo nic mu się nie stanie swoje wiem i zdania nie zmienię.

Ostatnio edytowany przez GumiŚ123 (2012-05-31 19:10:01)


Ciągle się przemieszczam,
uciekam przed słońcem i deszczem,
jeżdżę, nie wiem kiedy skończę nareszcie,
gdzie mieszkam, gdzieś tam w jakimś mieście,
jak królewna śnieżka za siedmioma, w swym królestwie.

Offline

 
Liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gen-x.pun.pl www.ftpcl.pun.pl www.stadolwiejziemi.pun.pl www.sympatia.pun.pl www.ordalicium.pun.pl